Banner JachtOldtimer
Jacht Oldtimer - Strona Stowarzyszenia JachtOldtimer
Strona Główna
Nasze Jachty
Galeria
Księga Gości
Kontakt
Linki
Mapa Serwisu
PLEBISCYT
ZLOTY OLDTIMERÓW
2011
VIII Biesiada Ryn
XII Zlot Stranda
2010
VII Biesiada Ryn
XI Zlot Skłodowo
2009
VI Biesiada Ryn
X Zlot Mikołajki
2008
V Biesiada Ryn
IX Zlot Mikołajki
2007
IV Biesiada Ryn
VIII Zlot Mikołajki
NEWSLETTER
Chcesz otrzymywać aktualne informacje z życia klubu JachtOldtimer?
Wpisz poniżej swojego maila:

XII ZLOT OLDTIMERÓW - STRANDA 2011
Największy na Mazurach ! Unikalny w Polsce!

XII Zlot Klubu JachtOldtimer
Port STRANDA
2 - 4 wrzesień 2011



Patronat Honorowy - Właścicielka Portu STRANDA Bente Pedersen
Patron medialny - mazury.info.pl

" W pięknym i wyjątkowo czystym Porcie STRANDA, przy kei specjalnie przygotowanej dla Oldtimerów, zacumowało 17 jachtów na których wizytę w tym porcie i udział w Zlocie uświetniła obecność 58 osób.

Pogoda dopisała; świetnie bawił się z nami wiatr, który spowodował, że gdyby konsekwentnie trzymać się zasad przepisów regatowych, to prawie połowę jachtów komisja regatowa chciała by oznakować literkami DNF. Nie wiem co oznacza ten skrót więc na nasz prywatny, klubowy użytek pozwalam sobie na takie wyjaśnienie: Dojechali Na Finał.

Trzema miejscami na podium uhonorowane zostały załogi
1. Gruba Ryba
2. Vagary ZG510
3. Kastor i Polluks

Gorące serca zespołu Corazon Flamenco - porywająca, wspaniała muzyka i taniec - nie biją aż tak ciepło jak serce kochającej Oldtimery właścicielki Portu Pani Bente Pedersen Dzięki temu sercu, od dzisiaj załogi naszego Klubu cumują w tym porcie płacąc tylko 1 zł za dobę. Znakiem rozpoznawczym są proporce Klubu JachtOldtimer lub klubowe czapeczki.

Na Mazurach nie ma bardziej przyjaznego Oldtimerom portu jak STRANDA ! "



Komandor


Więcej:
- Rezygnacja Komandora - więcej >>>
- Zdjęcia ze Zlotu autorstwa Ya-sQ - poniżej >>>
- Zdjęcia ze Zlotu autorstwa Macieja Bossowskiego - więcej >>>


KOMENTARZE
Skomentuj
Imię i Nazwisko
Dzięki za wspaniałą impreze bywam na wielu zlotch są przeróżne
ale ta przerasta wszystkie razem wzięte jest po prostu odlotowa.z żeglarskim pozdrowieniem AHOJ do zobaczenia na szlaku W J M w 2012r.
s/y"KOKOSZKA"
23-10-2011

Dziękujemy za super zlot i jak zawsze wyśmienitą zabawę!! Mamy nadzieję, że tradycja wspólnych zlotów będzie kontynuowana! Bo tak naprawdę klub JachtOldtimer tworzą LUDZIE a nie tylko łódki!
Dziękujemy Tadziu za pełne zaangażowanie przez te kilka lat! Bez Ciebie ten klub nie rozwinąłby w tak szybkim czasie żagli! Ubolewamy nad Twoją rezygnacją.
Jasiek, Kasia, Antoś
05-09-2011

Jacht Oldtimer - Strona Stowarzyszenia JachtOldtimer
© Copyright 2009 - 2011 - JachtOldtimer.pl
Design by MIKAMA
Wszelkie prawa zastrzeżone. Za treści umieszczone przez użytkowników serwisu, redakcja Jachtoldtimer.pl nie odpowiada.